ارتقا رتبه سایت در گوگل

ارتقا رتبه سایت در گوگل

بدیهی است که اگر شما بهترین وب سایت را از لحاظ طراحی سایت، اطلاعات و برنامه نویسی داشته باشید ولی سایت شما بیننده ای نداشته باشد کمترین ارزشی نخواهد داشت. ما با استفاده از ارتقا رتبه سایت در گوگل، شما را به صدر نتایج گوگل خواهیم آورد. امروزه در حدود ۹۰ درصد استفاده کنندگان اینترنت از طریق موتورهای جستجوگر به اطلاعات مورد نیاز خود دسترسی پیدا می کنند.
آیا می دانید ۸۵ درصد بازدیدگنندگان واقعی یک وب سایت را موتورهای جستجو باعث می شوند؟
آیا می دانید روش های بهینه سازی سایت و قرار گرفتن در رتبه های برتر موتورهای جستجو امروزه به یک علم تبدیل شده؟
آیا می دانید ۶۳.۵ درصد جستجو گران اینترنت سایتهای خود را از طریق گوگل پیدا می کنند؟
آیا می دانید گوگل در سال گذشته ۸۵ میلیارد جستجو از کل ۱۳۷ میلیارد جستجو را داشته است؟

همچنین به دلیل اینکه کاربر مورد نظر دقیقا به دنبال محصول و یا خدماتی است که شما سایت خود را برای آن بهینه سازی کرده اید در این روش شما کاربران هدفمند را به سایت خود راهنمایی می کنید و در واقع بالاترین بازدهی را به ازای بازدیدکنندگان سایت خواهید داشت. ارتقا رتبه سایت در گوگل

جهت ارتقا رتبه سایت در گوگل بدیهی است که اگر شما بهترین وب سایت را از لحاظ طراحی، اطلاعات و برنامه نویسی داشته باشید ولی سایت شما بیننده ای نداشته باشد کمترین ارزشی نخواهد داشت. امروزه در حدود ۸۵ درصد از بینندگان یک وب سایت از طریق موتورهای جستجوگر به وب سایت ها هدایت می شوند.
بهینه سازی رتبه وب سایت در موتورهای جستجوگر فرآیندی بسیار ارزشمند است که باعث افزایش قابل توجه بینندگان وب سایت خواهد شد. از طرفی به دلیل اینکه کسانی که به دنبال اطلاعات مورد نظر میگردند به سایت شما راهنمائی خواهند شد بیشترین بازدهی را نسبت به سایر روشها از قبیل تبلیغ در روزنامه، سایتهای تبلیغاتی و یا تبلیغ از طریق پست الکترونیک داراست.
ارتقا سایت شامل سه مرحله مهم هست که عبارتند از :
۱- از لحاظ تکنیکال و برنامه نویسی که برای تمام وب سایت هایی که توسط سئو پویا طراحی می شوند به صورت رایگان انجام خواهد شد.
۲- آنالیز کردن رقبا و بدست آوردن کلمات کلیدی و متن مورد نظر برای بوجود آوردن محتوای مناسب.
۳- بوجود آوردن بوکمارک ها و لینک های مفید و هم سنخ.
در پایان به این نکته اشاره میگردد که ارتقا رتبه سایت در موتورهای جستجو به صورت قرارداد تضمینی منعقد میگردد و در صورتی که سایت شما در ۱۰ سایت اول سایت گوگل قرار نگیرد وجه شما پس داده خواهد شد.
برای مشاهده اطلاعات بیشتر در زمینه انواع خدمات بهینه سازی سایت و کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه با قسمت تماس با ما در ارتباط باشید.

طراحی سایت