طراحی سایت

طراحی سایت

تیم سئو پویا بیش از ۱۴ سال است بطور مداوم در خصوص طراحی سایت بصورت تخصصی فعال است .

 

طراحی سایت دقیقأ طبق نظر کارفرما از مهمترین وجه تمایزهای سئو پویا است . پس از عقد قرارداد، تیم طراح شما معرفی میگردد . این تیم حداقل شامل سه نفر است :

۱ – مدیر پروژه: کارشناسی ذی صلاح به کلیه امور از طراحی تا پیاده سازی که بعنوان ناظر و مشاور در طول پروژه در خدمت شما خواهد بود و مدیریت اجرای درخواست شما، مطابق با مستندات را پیگری می نماید . ایشان در طول اجرای پروژه پل ارتباطی شما با سئو پویا است و جهت هرگونه اعمال نظر و یا سوال و مشاوره  فنی پاسخ گوی شما خواهد بود .

۲ – گرافیست : فارغ از موضوع پروژه و بدون هیچ محدودیتی شما می توانید ساختار گرافیکی سایت مورد نظر خود را با استفاده از توانمندیهای گرافیست پروژه خود از ابتدا تولید نمائید و مرحله به مرحله از رشد آن مطلع شوید و اعمال نظر فرمائید . از همین رو ایشان حضورأ خدمت شما اعزام خواهد شد تا علاوه بر درک محیطی از فعالیت مجموعه با شما و سایر ذی صلاحان تبادل نظر نماید . طراحی سایت

۳ – برنامه نویس : هر پروژه بسته به حجم کار برنامه نویسی آن از ۱ تا ۴ برنامه نویس به خود اختصاص خواهد داد که ایشان پس از بررسی مستندات و دریافت شرح درخواست شما جهت شفاف تر شدن کار ابتداعأ طرح درختی پروژه را بصورت داینامیک ایجاد خواهند کرد و پس از بررسی کامل آن و تولید چند دموی اولیه و دریافت تأییدیه شما، سیستم مدیریت محتوا و ماژولهای درخواستی را بر روی تم گرافیکی تولیدی توسط گرافیت نصب و بارگذاری می کند . درصورت نیاز پس از نصب ماژولهای داینامیک سایت و راه اندازی کامل سایت توسط اپراتوری مجزا، زیر بار ترافیکی قرار میگیرد تا باگها و معایب احتمالی نمایان و رفع گردد .

۴ – آموزش و تحویل در انتهای کار در جلسه ای حضوری، کلیه کاربریهای سایت به شما آموزش داده خواهد شد :شما می توانید ؛کلیه قسمتهای محتوائی سایت را بروزرسانی فرمائید و یا منو و زیر منو به تعداد نامحدود بسازید و یا فرم برای ثبت نامه تولید کنید و یا سطوح دسترسی برای دیدن قسمتهای سایت خود ایجاد نمائید و … این کلاس که معمولأ ۲ ساعت به طول می انجامد از دو قسمت کلی تشکیل شده است :
ساعت اول : آموزش کاربری
ساعت دو – رفع اشکال و تحویل پروژه
۵ – پشتیبانی:  پس از تحویل و تسویه پروژه شما با تیم اجرا ارتباطی نخواهید داشت و از این پس همکاران پشتیبانی سئو پویا در خدمت شما خواهند بود و فرمایشات شما را  پاسخگو خواهند بود . پرواضح است شرح وظایف این همکاران : تضمین عملکرد کلیه امکانات سایت در لحضه تحویل است و بروزرسانی و یا جاینمائی اطلاعات در سایت در چهارچوب وظایف این واحد نیست !


توضیح اینکه :
کلیه پرسنل تیم سئو پویا بصورت حقوقی و تمام وقت فعالیت میکنند از همین رو رقم قرارداد توافقی شما با واحد فروش سئو پویا هیچ تأثیری در چگونگی اجرای شرح وظایف آنها ندارد.
گزارش عملکرد هر واحد بصورت مجزا و از طریق پیامک و فکس بصورت مداوم برای شما ارسال خواهد شد.
ثبت یک دامنه با هر پسوندی (.ir و .com و .net و .org) و اختصاص سرویس میزبانی مطابق با گروه کاری انتخابی و ایجاد Mail Panel از تعهدات سئو پویا در قالب کلیه قراردادهایش می باشد و این خدمات بار مالی مضاعفی ندارد .
  جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه با ما تماس بگیرید.

طراحی سایت