طراحی سایت حرفه ای رایگان

طراحی سایت حرفه ای رایگان

گروه طراحی وبسایت سئو پویا ( Web Design ) در مفهوم کلی بهترین گزینه برای ایجاد یک وبسایت رایگان می باشد.

اگر بخواهیم به طور دقیق تر به موضوع طراحی سایت بپردازیم ، طراحی وبسایت مهارتی است که بر روی خط مقدم یک صفحه وب تمرکز کرده است.

طرح وب به قالب نمایشی و طراحی گرافیکی صفحات موجود در وب‌سایت می‌گویند که معرف محتوای و مطالب آن وبسایت خواهد بود. طرح وبسایت جلوه بصـری هدف یک وب است و اولین بخش از یک صفحه وب است که ذهن مخاطب را با خود درگیر می‌کند.

طراح وب سایت با در نظر گرفتن هدف سایت و مخاطبان آن و با استفـاده از المان‌های متناسب با رویکرد سـایت و به کمک ذهن خلاق و ذوق هنری خود در بکار بردن ابعاد و رنگها، طرحی خلق می‌کند که ضمن ایجـاد یکپارچگی در کلیه صفحات وب‌گاه، نمای تکرار شونده و خسته کننده را به بازدید کننده وب سایت القا نکند. در وب‌گاه باید از الگوی ثابتی در صفحات استفاده کرد که کاربر به هنگام دیدن صفحات متوجه این است که همه صفحات در یک سایت مشخص هستند. اگر شما تصمیم دارید سایت خود را راه اندازی کنید مجموعه پویا سئو با سال ها تجربه خود در این زمینه در خدمت شماست.

شما میتوانید از طریق سایت هاست رایگان (www.bdk.ir) نسبت به دریافت هاست رایگان Cpanel اقدام نموده و بصورت رایگان سایت خود را راه اندازی نمائید.

به خاطر داشته باشید آیتم سئو در گروه انفورماتیک سئوپویا به درجه تقسیم می شود :

۱ – درجه C مخصوص سایت های رایگان

۲ – درجه B مخصوص سایت های متوسط

۳ – درجه A مخصوص سایت های حرفه ای و پردرآمد

درجه C برای کاربران عمومی کاملا رایگان می باشد و لازمه درخواست از طریق ( تماس با ما ) و ارائه مشخصات به کارکنان انفورماتیک سئو پویا می باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص طراحی سایت سئو پویا ، می توانید از فرم تماس با ما ارتباط برقرار نمائید.

سئو